Bizi Takip Edin !

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2016 yılında Ankara-Çankaya ilçesinde kurulmuş olup 4500 metrekare kapalı alanda1000 kişilik çalışma kapasitesine sahiptir. Digitürk, Türk Telekom ve benzeri operatörlerin satış ve koordinatörlüklerini yapmaktadır. Şuan hali hazırda Türk Telekom ve Digitürk’ün tele satışını yapmaktadır. Firmamız Türkiye genelinde oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Kendine özgü çağrı merkezi programları ve santrali ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hali hazırda ISO9001-ISO18295-ISO10002-ISO/IEC27001 belgelerine sahip olmaktayız.

 

Şuan çalışmış olduğumuz Türk Telekom AŞ’ne geçmiş dönemlerde dahil olmak üzere toplam 70000 adet müşteri portföyü kazandırmış bulunmaktayız. Diğer çalıştığımız firmalar ile başta Digitürk olmak üzere ülke genelinde toplam 30000 adet müşteri portföyü kazandırdık. 

Kazandırılan müşterilerin teknik desteklerini vermekteyiz. Çalışmış olduğumuz firmaların İNBOUND ve OUTBOUND olarak müşterine hizmet sağlamaktayız. Gerekli yardım ve ihtiyaç durumunda firma ile müşteri arasındaki sorunlara veya şikayetlerde orta yolu bulmaktayız.

 

Siz ve değerli firmanıza en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleride  bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz