Bizi Takip Edin !
Çağrı Merkezinde Çalışmak

Çağrı Merkezinde Çalışmak

letişimin satış ve destek hususunda en önemli detay olduğu günümüzde, çağrı merkezinde çalışmak bu alanda alınabilecek en doğru kararlardan birisidir. Neden diye sorulacak olursa da her iş alanında olduğu gibi birçok artı ve eksi noktadan bahsedilebilir. Ancak biz bu içeriğimizde sizlere çağrı merkezinde çalışmanın nasıl olduğundan ve gerekliliklerinden bahsedeceğiz. Karar vermek tabii ki sizlere kalmaktadır. Çayınızı ya da kahvenizi alın ve bu kısa ama sektör hakkında yeterli bilgileri içeren yazımıza başlayalım.

Tele Satış

Tele Satış

Tele satış telefonla pazarlama süreçleri dahilinde yer alan ve müşterilere telefon üzerinden satış gerçekleştirme işlemlerinin bütünüdür.

Müşteri hizmetleri konusunda nasıl daha başarılı olunur?

Müşteri hizmetleri konusunda nasıl daha başarılı olunur?

Müşteriler kendilerine hızlı yanıt verilmesini bekler. Onlar için süreçlerin nasıl işlediğinin kimi zaman pek önemi olmaz ya da farkına varamazlar. Bu sebeple de işletmelerin müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve müşteri deneyimlerini artırmak için elinden gelen en hızlı şekilde dönüş yapması müşteri hizmetleri konusunda atacakları en önemli adımdır.

Müşteri memnuniyeti ölçümü nasıl yapılır?

Müşteri memnuniyeti ölçümü nasıl yapılır?

İşletme olarak müşterilerin memnuniyetini ölçebilmek için ilk olarak yapılması gereken tabii ki memnuniyet anketleridir. Halihazırda işletmeyi tercih etmiş olan müşterilere uygulanan bu anketler ile son durumun ne olduğu ortaya çıkartılabilir. İlerleyen zamanlarda şirket içi alınacak kararlarda bu memnuniyet anketlerinin büyük bir etkisinin olacağı unutulmamalıdır.

1